День четвертий. Майстерня Творчості та Миру-Посмішка Проти Війни

Четвертий день був присвячений подальшому вивченню місцевості навколо нас та пізнанню себе. В рамках “Школи документалістики та медіа” режисерка Larysa Artiugina навчала підлітків основам драматургії. На конкретних прикладах розбиралися у тому, що таке подія. Друга частина школи була присвячена дослідженню звуку. Разом ми слухали оточуючий світ та намагались вловити кожен звук місця, в якому ми знаходимось.

В обідній час на нас чекала нова пригода – подорож до гірської річки та скель в сусдньому селі з промовистою назвою Майдан. Подолавши 4 кілометри великою групою менш ніж за годину, ми мали чудовий час відпочинку. Купалися в річці, вивчали скелю та спілкувалися. Цього дня на нас чекав приємний сюрприз на обід – бограч на вогні, який є традиційною карпатською стравою. Після, ну дуже ситного, обіду на учасників Майстерні чекало продовження навчання від Arkadijus Vinokuras . Підлітки показували етюди на соціально важливі теми та обговорювали їх. Булінг, інакшість, порозуміння – теми сьогоднішнього заняття з Аркадіусом.

У кінці насиченого дня, на нас чекала рефлексія з психологом Сусанною, де кожен учасник проекту міг поділитись враженнями та емоціями. Смачна рисова запіканка з чаєм стали спонсором повних животів цього вечора. Їжа зробила свою справу – підлітки швиденько полягали у ліжка й заснули.

P.S. Ми висловлюємо щиру подяку нашим партнерам Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi та програмі “Lithuanian Development Cooperation” за всебічну підтримку нашого проекту та особливо Justina Jakavonyte! Vadym Ron Larysa Artiugina Asia Levina Влад Мотузко Ivan Paramonov Siu Angelova Arkadijus Vinokuras