+380686036181 newdonbass.ngo@gmail.com

ПРОЕКТИ

2019 Платформа Української Документалістики — docUA-Platform

Культурний проект, місія якого полягає у створенні нової хвилі української документалістики.
Наші цілі:
Створення інтерактивного відеофотофоно архіву новітньої історії України.
— Створення Школи документалістики та медіа для підлітків.
— Створення продакшену для виробництва документальних фільмівсоціальної реклами та інших візуальних продуктів.
— Демонстрація документальних фільмів та інших продуктів суспільству.

2019 «За нашу і вашу свободу»

Мета проекту – показати глибинний зв’язок українського та литовського народів, розповісти історії особистої дружби між українцями та литовцями, провести історичні паралелі, показати події, факти та постаті, які їх об’єднують, щоб стати сильнішими разом.

Ідея полягає у створенні просвітницького транскордонного міжкультурного проекту про литовсько-українську дружбу часів новітньої історії незалежності двох країн. Проект буде складатись із відкритого архіву, документального фільму та книги й численних презентацій.

2019 Литва-Україна. Досвід і можливості професійної орієнтації підлітків, яких торкнулась війна.

Мета проекту —  отримати досвід Литви та інших європейських країн у сфері профорієнтації для підлітків, яких торкнулась війна.

В в рамках проекту під час дискусій з педагогами, психологами, учнями та їх батьками, розмов з органами влади, представниками неурядових організацій, що проводяться в школах практичних занять з учителями та учнями, а також при спільному проведенні досліджень ми будемо шукати способи і засоби, що сприяють розвитку в учнів компетенцій в управлінні кар’єрою, оволодіння педагогами сучасними методами і способами професійної орієнтації / розвитку кар’єри.

2019 Документальний фільм «Тато»

44 хв, Україна 2019р. Виробництво docUa Platform, режисерки Лариса Артюгіна (Україна) і Марта-Дарія Клінава (Білорусь)

«Тато» – це фільм про добровольця Володимира Самоленка, який пішов захищати Україну добровольцем батальйону «Донбас» навесні 2014-го року, з самого початку війни. Був поранений в Іловайську, загинув в 2015 році під Дебальцево.

«Тато» – це фільм про доньку Володимира, Ольгу, яка пройшла довгий і складний шлях, щоб поховати батька. Ольга зустрічається з побратимами батька, по крихтах збирає спогади про останні тижні його життя, щоб відповісти на питання – що йому довелося пережити, чому він пішов воювати? Вона відкриває свого батька з іншого боку: не тільки як сім’янина, але і як людину, віддану своєму громадянському обов’язку до останнього подиху.

2019 Документальний фільм «Як ми стали волонтерами»

Документальний фільм про український культурний волонтерський рух, який виник в Україні в 2014 році. Це оповідь про волонтерів ГО “Новий Донбас” — молодих людей, які добровільно допомагають українським громадянам, що постраждали від війни та феодально-олігархічного устрою, який панував на Донбасі.

2019 Школа документалістики і медіа (2 виїзна сесія).

Це спеціалізовані курси з документального кіно та медіа для підлітків, яких торкнулася війна. Дітей з тимчасово окупованих територій України, прифронтових зон, дітей вимушених переселенців та ветеранів війни віком 12-17 років.

2019 #На валізах

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..