Що ми зробили

2018 Мистецтво Миру ( The Art of Peace )
Культурний проект, мета якого – створення яскравих муралів у «сірій» прифронтовій зоні Луганської області. Проект реалізовано за підтримки Українського Культурного Фонду

2018 Будуємо Україну Разом м. Щастя (Щасливий БУР)
БУР – волонтерський відбудовчий табір, що має на меті консолідувати українські громади, шляхом спільної праці у час допомоги сім’ям, що опинились у скруті. Проект передбачає фізичне відновлення помешкань людей, які постраждали від війни або мають скрутний соціальний, чи матеріальний стан.
Команда ГО «Новий Донбас» виконувала проект за соціальною франшизою від БО «Львівська Освітня Фундація» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні

2018 Майстерня Творчості та Миру — Усмішка проти війни
Проект складався з 2 частин:
– «Майстерня Творчості та Миру» (МТМ), яка відбуласьу серпні 2018р. у селі Рибник, Дрогобицького району Львівської області. Двадцять дев’ять підлітків, яких торкнулась війна на Донбасі, навчилися миротворчим практикам та саморефлексії шляхом креативного самовираження.
– «Усмішка проти війни», реалізована у вересні 2019р. у прифронтовій Станиці-Луганській. Проведено двотижневу театрально-циркову школу для учнів місцевих шкіл і шоу.
За фінансової підтримки МЗС Литовської Республіки та Посольства Литви в Україні.

2018 Щасливе місто
Ідея «Щасливого міста» – навчання активної молоді міста Щастя та формування ініціативної групи для здійснення авторських соціальних проектів у своїй громаді.
Задум втілювався і життя у співробітництві з “Будуємо Україну Разом”, що є проектом Благодійної організації “Львівська освітня фундація” в рамках програми зміцнення громадянської довіри (UCBI II) за підтримки агенції США з міжнародного розвитку (USAID)

2017 Мандрівний табір миру
Мандрівний табір миру – це проект, спрямований на всебічну підтримку та культурно-психологічний розвиток дітей, на життя яких вплинули бойові дії на сході України.
Завдання табору – розвиток загальноукраїнської ідентичності, критичного та проектного мислення, навчання компетенціям миротворчості, підтримка творчого самовираження та сприяння соціальній активності.
Учасники табору мандрували країною, змінюючи місця перебування: від Галичини (с. Уніж Івано-Франківської обл.) до Причорноморської Бессарабії (смт Сергіївка Одеської обл.)
На цих маршрутах вони вчилися аналізувати витоки воєнних конфліктів минулого і сьогодення, вивчаючи історію оборонних споруд Хотинської та Аккерманської фортець, античного міста Тіра. У програмі табору були – екскурсії, ігри, дискусії та тренінги.
За фінансової підтримки МЗС Литовської Республіки та Посольства Литви в Україні.

2017 Діалоги з друзями
Мета проекту — допомогти навчитися чути один одного, розуміти, співпрацювати, дружити і любити. А також, простягнути руку дружби дітям на тимчасово окупованих територіях України. У проекті українські діти, яких торкнулася війна, говорять на гостро соціальні теми. Форма розмови – ролики соціальної реклами.
Результати проекту – кіношкола та серія роликів соціальної реклами на тему дружби.
Проект створено за фінансової підтримки представництво INTERNATIONAL ALERT в УКРАЇНІ та у партнерстві із ГО Нова Доба

2016 Коптер Клуб Коростень
Дитячо-юнацький клуб, у якому діти-ВПО (внутрішньо-переміщених осіб) разом із місцевими дітмя займаються, проводять час, заводять друзів та навчаються. Діти отримують підтримку фахівців різного напрямку, переймаючи їх досвід з радіоелектроніки, программування, конструювання та авіамоделювання, пілотування, операторського мистецтва, фото-відео монтажу та в інших напрямках через одну з найпередових тенденцій у світі та отримують свою першу компетенцію — пілот-конструктор або пілот-оператор, до кінця навчання у середній загальноосвітній школі. Через скоординовані спільні дії діти ВПО та їх батьки інтегруються у місцеву громаду, отримуючи перспективи за новим місцем проживання. Проект реалізований за підтримки Міністерства закордонних справ Латвії та Посольства Латвійської Республіки в Україні.
