Що ми робимо

2021 Проект “Школа документалістики та медіа DocUaDream”

DocUaDream — проєкт, покликаний познайомити підлітків із прифронтових міст Донбасу, яких зачепила війна, зі світом кінодокументалістики та медіа. Навчальні сесії школи проходитимуть влітку 2021-го року в Києві. Учасники здобуватимуть навички з документалістики, операторської майстерності, журналістики, монтажу, фотографії, а також IT-технологій. 

DocUaDream — це спільний проєкт громадської організації  “НОВИЙДОНБАС” та “Благодійного Фонду Громадяни”, що здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.

2019 Проект «Школа документалістики та медіа для дітей та молоді, які постраждали від війни на сході України»

є частиною Платформи документалістики та медіа docUA Platform. 

Це другий етап Школи, яка розпочалась у 2018р. у Карпатах. Учасниками другої освітньої сесії стали ті, хто вчасно підготував завдання – лонгрід на тему “Світ, у якому я живу”. https://www.facebook.com/docschoolua/

Наразі, це перша закордонна виїзна освітня сесія нашої Школи, яку підтримало Посольство Литви в Україні за програмою МЗС Литви.

 

 

2019 Проект “Литва-Україна. Досвід і можливості професійної орієнтації підлітків, яких торкнулась війна”

Спільний українсько-литовський проект направлений на допомогу українським підліткам, яких торкнулась війна, у виборі професії та управлінні кар”єрою. З цією метою у Києві було проведена”круглий стіл”, у Вільнюсі буде проведено тематичний  Літній табір та у Львові – науково-дослідницьку конференцію.

Проект підтримується Міністерством закордонних справ Литви та реалізується у співпраці із литовською компанією JOSTRA та українською ГО “Громадський Рух Переселенців Донбасу”.

2019 Проект «Університет без кордонів»

Це виїзна освітня сесія Школи документалістики та медіа docUA Platform в м. Щастя Луганської області.

Мета проекту – надати знання та вміння для створення й налагодження роботи локального незалежного підліткового волонтерського інтернет-медіа у м.Щастя.

Саме з цією метою висококласні фахівці з різних країн світу провели серії майстер-класів за напрямками: журналістика, інформаційні технології, віртуальна реальність (VR), документалістика, продюсування в медіа.

Під час освітньої сесії Школи документалістики та медіа docUA Platform, підлітки з міста Щастя  створили власне медіа про життя міста – «Про Щастя».

 

2019 Проект “Платформа Української Документалістики”

Культурний проект, місія якого полягає у творенні нової хвилі української документалістики.

Ми створюємо:

Архів.  Інтерактивний відео-фото-фоно архів новітньої історії України.

Школа. Школа документалістики та медіа для підлітків.

Продюсерський центр.  Продюсерський центр та продакшен для виробництва й промоції документальних фільмів, соціальної реклами та інших візуальних продуктів.

2019 Проект “За нашу і вашу свободу”

Цей проект –  подяка українців литовському народу за підтримку.

Ми створюємо крос-культурний проект, який складається із серії соціальних роликів, трансмедійного сторітелінгу та документального фильму.

2019 Проект “Виробництво та поширення документального фільму “Тато”

Один з продуктів “Платформи української документалістики” docUA Platform – документальний фільм “Тато”.

Фільм «Тато» – це фільм про те, що відбувається за межами зони бойових дій, про любов доньки до батька, відчуття втрати і про те, як війна впливає на звичайних українців.

Режисерки Лариса Артюгіна (Україна) і Марта-Дарія Клінава (Білорусь)

2019 Проект “#На валізах”

Це соціальний проект, який розкриває історії життя українців, які стали учасниками бойових дій, ще й вимушено переміщеними особами.

Наша мета – перетворити статистику в обличчя реальних людей, використовуючи візуальні засоби, й наголосити на існуючих проблемах отримання житла учасників бойових дій (УБД) з числа вимушено переміщених осіб (ВПО).