Що ми робимо

2019 Проект «Школа документалістики та медіа для дітей та молоді, які постраждали від війни на сході України»

є частиною Платформи документалістики та медіа docUA Platform. 

Це другий етап Школи, яка розпочалась у 2018р. у Карпатах. Учасниками другої освітньої сесії стали ті, хто вчасно підготував завдання – лонгрід на тему “Світ, у якому я живу”. https://www.facebook.com/docschoolua/

Наразі, це перша закордонна виїзна освітня сесія нашої Школи, яку підтримало Посольство Литви в Україні за програмою МЗС Литви.

 

 

2019 Проект “Литва-Україна. Досвід і можливості професійної орієнтації підлітків, яких торкнулась війна”

Спільний українсько-литовський проект направлений на допомогу українським підліткам, яких торкнулась війна, у виборі професії та управлінні кар”єрою. З цією метою у Києві було проведена”круглий стіл”, у Вільнюсі буде проведено тематичний  Літній табір та у Львові – науково-дослідницьку конференцію.

Проект підтримується Міністерством закордонних справ Литви та реалізується у співпраці із литовською компанією JOSTRA та українською ГО “Громадський Рух Переселенців Донбасу”.

2019 Проект «Університет без кордонів»

Це виїзна освітня сесія Школи документалістики та медіа docUA Platform в м. Щастя Луганської області.

Мета проекту – надати знання та вміння для створення й налагодження роботи локального незалежного підліткового волонтерського інтернет-медіа у м.Щастя.

Саме з цією метою висококласні фахівці з різних країн світу провели серії майстер-класів за напрямками: журналістика, інформаційні технології, віртуальна реальність (VR), документалістика, продюсування в медіа.

Під час освітньої сесії Школи документалістики та медіа docUA Platform, підлітки з міста Щастя  створили власне медіа про життя міста – «Про Щастя».

 

2019 Проект “Платформа Української Документалістики”

Культурний проект, місія якого полягає у творенні нової хвилі української документалістики.

Ми створюємо:

Архів.  Інтерактивний відео-фото-фоно архів новітньої історії України.

Школа. Школа документалістики та медіа для підлітків.

Продюсерський центр.  Продюсерський центр та продакшен для виробництва й промоції документальних фільмів, соціальної реклами та інших візуальних продуктів.

2019 Проект “За нашу і вашу свободу”

Цей проект –  подяка українців литовському народу за підтримку.

Ми створюємо крос-культурний проект, який складається із серії соціальних роликів, трансмедійного сторітелінгу та документального фильму.

2019 Проект “Виробництво та поширення документального фільму “Тато”

Один з продуктів “Платформи української документалістики” docUA Platform – документальний фільм “Тато”.

Фільм «Тато» – це фільм про те, що відбувається за межами зони бойових дій, про любов доньки до батька, відчуття втрати і про те, як війна впливає на звичайних українців.

Режисерки Лариса Артюгіна (Україна) і Марта-Дарія Клінава (Білорусь)

2019 Проект “#На валізах”

Це соціальний проект, який розкриває історії життя українців, які стали учасниками бойових дій, ще й вимушено переміщеними особами.

Наша мета – перетворити статистику в обличчя реальних людей, використовуючи візуальні засоби, й наголосити на існуючих проблемах отримання житла учасників бойових дій (УБД) з числа вимушено переміщених осіб (ВПО).